شرکت قطران اتصال

در دنیای کنونی سیستم های انتقال آب، جمع آوری و دفع آبهای سطحی و فاضلاب از اهمیت بالایی برخوردار است. نشت لوله ها، مخصوصا در سیستم های فاضلاب باعث آلودگی محیط زیست شده و در صنعت ساختمان موجب تخریب و نشست ساختمان می گردد. امروزه با جایگزین شدن پلیمر در صنایع مختلف حل این مشکل در مبحث تاسیسات ساختمان نیز مرتفع گردیده است.

شرکت قطران اتصال با درک نیاز این صنعت، اقدام به تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن مورد مصرف در صنعت فاضلاب ساختمان نموده است. این شرکت به عنوان عضوی از خانواده لوله و اتصالات پلی اتیلن سمنان، کارخانه ای را در زمینی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع در مجاورت این کارخانه در شهرک صنعتی شرق سمنان احداث نموده است.

سیستم مدیریت کیفیت ISO9001-2008 به عنوان الگوی استاندارد سازمان انتخاب گردیده و بر این باور است که تحقق استانداردهای فوق موجب جلب رضایت مشتریان و ایجاد بهبود مستمر در تمامی ارکان و رمز بقای این شرکت می باشد. این شرکت محصولات خود را بر پایه استانداردهای بین المللی لوله و اتصالات فاضلابی تولید می نماید. این استانداردها شامل ISO 8770 و EN 1519-1 و ISO 8283-2 DIN 19537-1 می باشد.

مطالب زیر مهمترین مزایای لوله و اتصالات پلی اتیلن در مصارف فاضلاب ساختمان می باشد که می تواند راهنمای مصرف کنندگان در انتخاب صحیح این محصولات در سیستم فاضلاب ساختمان گردد.

الف) قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن نسبت به سایر سیستم ها مقرون به صرفه می باشد. این مقایسه با در نظر گرفتن کیفیت و استحکام و عملکرد این محصول در سیستم فاضلاب در نظر گرفته شده است.

ب) سهولت و سرعت در نصب و هزینه اجرای ارزان از دیگر مزیتهای این روش می باشد زیرا بیشتر سیستم های فاضلابی نیاز به حداقل دو عدد بست و ساپورت جهت ثابت نگه داشتن و آب بندی سیستم دارند، در صورتیکه در سیستم پلی اتیلن در هر ۲ تا ۳ متر از یک عدد بست استفاده می گردد و این امر نه تنها باعث مصرف لوازم کمتری می گردد، بلکه هزینه های اجرای این سیستم را نیز تا حد بالائی پائین می آورد.

ج) جوش خوردن کلیه لوله و اتصالات پلی اتیلن و ایجاد شبکه یکپارچه از دیگر محاسن این سیستم میباشد. عدم وجود اتصالات اورینگی زیاد که معمولا با مرور زمان از آب بندی خارج می گردد.

د) امکان تست آب بندی تا ۱۰ متر که معمولا در سیستم های دیگر با این ارتفاع مقدور نیست از محاسن این سیستم یکپارچه می باشد.

ه) مقاومت بسیار بالای پلی اتیلن در مقابل حرکت خاک، فشار و توانایی قرار گرفتن در زیر بتن و اجسام سخت و سنگین یکی دیگر از خاصیت های مهم پلی اتیلن می باشد. در سایر سیستم ها باید لوله و اتصالات به دور از فشار و به صورت دایره کامل در داخل یکدیگر قرار گیرد تا آب بندی شوند و چنانچه از خارج فشاری بر آن وارد گردد از دایره کامل خارج شده و شکل بیضی به خود گرفته و همین مساله باعث بوجود آمدن نشت از محل اتصالات می گردد که این مشکل در روش پلی اتیلن وجود ندارد.

رزومه

شرکت قطران اتصال افتخار دارد تا با ارائه محصولات خود به بزرگترین پروژه های ساختمانی و عمرانی کشور‏، خود را در لیست برترین های این صنعت قرار دهد.

اهم پروژه هایی که تامین لوازم آن توسط شرکت قطران اتصال و پلی اتیلن سمنان صورت گرفته است عبارتند از:

- پروژه زیتون واقع در منطقه ۲۲ تهران که بزرگترین پروژه مسکونی سال ۱۳۹۲ استان تهران بوده است

- پروژه بزرگراه طبقاتی شهید صدر

- پروژه مسکونی شهر جدید پردیس فازهای ۵ تا ۹

-پروژه مسکن امیریه تعاونی انبوه سازی مسکن امیدآوزان قدر

و صد ها پروژه ی دیگر که میتوانیدجهت دریافت ریز پروژهای این شرکت با دفتر فروش تماس حاصل فرمایید.